auto serwis Piaseczno, warsztat samochodowy Piaseczno, serwis samochodowy Piaseczno, mechanika samochodwa Piaseczno Mechanika samochodowa Piaseczno Ursynów

Mechanika samochodowa Piaseczno Ursynów

Mechanika samochodowa Piaseczno Ursynów jeśli potrzebujesz sprawnego warsztatu w którym pracują profesjonalni mechanicy samochodowi nie musisz już szukać jesteś na najlepszej stronie na jaką mogłeś trafić w internecie www.adgaz.eu

Seat Leon to kompaktowy samochód klasy C produkowany od 1999 r. Leon posiada sportowy wizerunek. Wynika on z kształtu profilu auta upodobniającego je do klasycznego coupé, z mocno pochyloną przednią szybą oraz opadającą linią dachu z tyłu samochodu. Dynamiczny wygląd samochodu podkreślają wyraziste reflektory w kształcie łzy, maska o kształcie odwróconego trapezu oraz duża osłona chłodnicy. Nowatorskie w Leonie jest również ustawienie wycieraczek, które w pozycji spoczynkowej umieszczone są pionowo po obu stronach przedniej szyby.

Mechanika samochodowa Piaseczno Ursynów

Ochronę osób podróżujących Seatem Leonem zapewniają pasy bezpieczeństwa oraz poduszki powietrzne. Pasy przednie wyposażono dodatkowo w napinacze i ograniczniki naprężenia, zaś sygnał akustyczny przypomina kierowcy i pasażerom o obowiązku ich zapinania. Standardowe wyposażenie wszystkich wersji obejmuje 6 poduszek, ale dodatkowo można zamówić jeszcze dwie boczne poduszki powietrzne z tyłu.

W Leonie znajdziemy również nowatorskie rozwiązania techniczne: czujnik zmroku, który automatycznie włącza i wyłącza reflektory w zależności od natężenia światła zewnętrznego; czujnik deszczu; czujnik parkowania z tyłu pojazdu oraz system monitorowania ciśnienia w ogumieniu.

Gama mocy jednostek napędowych tego samochodu waha się od 85 do 240 KM. Najbardziej ekonomiczny jest natomiast silnik 1.9l TDI 105KM (77kW) EU4 DPF Ecomotive, który zużywa zaledwie 4,5 l/100 km.

Mechanika samochodowa Piaseczno Ursynów

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress