ul. Wiśniowa 8a Piaseczno biuro.adgaz@gmail.com +48 509 19 19 29

Nissan auto gaz mechanika samochodowa

Pod spodem znajdują się modele marki Nissan jakie serwisowalismy lub w których montowalismy auto gaz.

Nissan - ciekawostki historia

Masz samochód Nissan fajnie a moze szukasz mechanika zapraszamy do naszego serwis samochodowy Piaseczno. Masujiro Hashimoto w roku 1911 założył firmę Kwaishinsha w mieście Tokyo. Nabyte doświadczenie przez właścicieli w Stanach Zjednoczonych procentuje firma
produkuje pierwszy samochód osobowy DAT. Nazwa modelu samochodu to skrót o nazwisk właścicieli Kenjiro Dena, Rokuro Aoyamy, Meitaro Takeuchiego.
Na pierwszych modelach samochodu w logo auta widniał zając. Datto tłumacząc z języka japońskiego na polski znaczy “uciekający zając” . Później powstaje model o nazwie Datsun po kolejnych latach firma zmieniała się i rosła w siłę żeby 1934 roku zmienić nazwę na Nissan. Współpraca z brytyjska firma Austin doprowadziła do osiągnięcia drugiego miejsca w japonii wśród producentów samochodów. W 1983 zakończono używać nazwy Datsun i wszystkie samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe zaczęły nazywać się tak samo Nissan, 6 lat później Nissan wprowadza ekskluzywny samochód Infiniti. Od 1999 roku Nissan łączy się z europejskim producentem samochodów Renault.

Kontakt

Do naszego warsztatu samochodowego jest bardzo łatwo trafic dlatego, że klienci przyjeżdżją do nas na montaż instalacji gazowej z całej Polski.

Addres

ul. Wiśniowa 8a, Piaseczno

Number Telefonu

+48 509 19 19 29