ul. Wiśniowa 8a Piaseczno biuro.adgaz@gmail.com +48 509 19 19 29

Tłumiki Piaseczno

Układ wydechowy Układ wydechowy to dosyć ważny element każdego samochodu, dlatego jego sprawność jest bardzo ważna w każdym samochodzie. Wpływa ona na komfort jazdy, zużycie paliwa oraz prace silnika. Nasza firma ma w ofercie wszystkie elementy układów wydechowych do samochodów osobowych i dostawczych. Zaczynając od szerokiej gamy tłumików skończywszy na najdrobniejszych elementach układu wydechowego. W sprzedaży mamy także coś dla amatorów tuningu (tłumiki sportowe,strumienice mocy,końcówki ozdobne). Na życzenie klienta przerabiamy układ wydechowy na większą średnice,zakładamy tłumik po dwóch stronach samochodu. W naszej firmie zrobimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni i mogli nas polecić znajomym.

Tłumiki, rury wydechowe, rury kolektorowe W naszej ofercie znajdziecie państwo tłumiki, rury kolektorowe oraz rury wydechowe do każdego samochodu. W sprzedaży mamy wszystkich wiodących producentów krajowych i zagranicznych,(Polmostrów, Asmet, Ferozz, Brodnica , Bosal, Walker, Tesh, Eberspacher) wyroby te posiadają osiemnastomiesięczną gwarancję i wykonane są z wysokogatunkowej aluminiowanej blachy. Tak duża ilości producentów pozwala nam na bardzo dużą dostępność tłumików, praktycznie do 99% samochodów poruszających sie po Polskich drogach. Serwis wykonuje naprawy i wymiany tłumików szybko i sprawnie.

Tłumiki Piaseczno

Złącza elastyczne Złącza elastyczne tak zwane tłumiki drgań są dosyć ważnym elementem każdego układu wydechowego,minimalizują drganie pochodzące z silnika .W sprzedaży posiadamy złącza elastyczne o każdej średnicy i długości do każdego typu samochodu .

Katalizatory W Polsce zgodnie z ustawą od 1996 roku każdy nowo sprzedany samochód musi być wyposażony w katalizator. Uszkodzenia katalizatorów są dosyć częstym zjawiskiem,(złe paliwo, uszkodzony układ zapłonowy, uszkodzenia mechaniczne spowodowane złym stanem naszych dróg). Uszkodzony katalizator niszczy silnik, zwiększa zużycie paliwa, powoduje zatkanie układu wydechowego nawet do tego stopnia że nasz samochód nie może ruszyć z miejsca. W naszej ofercie znajda państwo katalizatory do wszystkich norm obowiązujących w naszym kraju jak i również w całej Unij Europejskiej. Katalizatory do diesla, benzyny o normach euro,euro2,euro3. Katalizatory uniwersalne metalowe i ceramiczne poziome i pionowe - również gotowe produkty do zamontowania. A nawet najnowsze osiągniecie producentów katalizatory sportowe. Wymiana oraz naprawa katalizatora w samochodzie osobowym już od 40zł!.

Akcesoria Każdy układ wydechowy jest wyposażony w szereg elementów montażowych niezbędnych do jego zamontowania. W ich skład wchodzą uszczelki, obejmy zaciskowe, łącza rurowe, pierścienie uszczelniające, opaski mocujące, wieszaki gumowe i metalowe, sprężyny, śruby spinki i inne. Posiadamy ich mnóstwo w naszym asortymencie.

Modyfikacje W sprzedaży mamy duży wybór tłumików sportowych, końcówek ozdobnych i strumienic. Jesteśmy w stanie podnieść moc silnika modyfikując układ wydechowy w każdym samochodzie. Firmy z którymi współpracujemy są w stanie wyprodukować najbardziej nietypowe produkty dla naszych klientów. Wszystko aby wasz samochód wyglądał indywidualnie i ze smakiem.

Sprzedaż wysyłkowa Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową naszych produktów po atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do naszego sklepu online.

Tłumiki Piaseczno

Kontakt

Do naszego warsztatu samochodowego jest bardzo łatwo trafic dlatego, że klienci przyjeżdżją do nas na montaż instalacji gazowej z całej Polski.

Addres

ul. Wiśniowa 8a, Piaseczno

Number Telefonu

+48 509 19 19 29