ul. Wiśniowa 8a Piaseczno biuro.adgaz@gmail.com +48 509 19 19 29

Peugeot auto gaz, mechanika samochodowa

Pod spodem snajduje się galeria aut marki Peugeot w których instalowaliśmy auto gaz lub usuwalismy awarię jakiego podzespołu.

Peugeot - ciekawostki historia

Masz samochód Peugeot fajnie a moze szukasz mechanika zapraszamy do naszego serwis samochodowy Piaseczno. Historia marki Peugeot Firma Peugeot jest jedną z najstarszych firm produkujących samochodowy jej historia się aż do 1810 roku Jean Pierre Peugeot który otworzył warsztaty mechaniczne mechaniczne w Sochaux koło Miluzy. Jednak zanim firma zaczęła produkować samochody w końcu XIX wieku bracia Armand i Eugéne w nowej firmie "Les Fils de Peugeot Freres" ("Synowie braci Peugeot") zapoczątkowali w 1886 roku produkcję rowerów. Jednak wnuk Armand stwierdził że firma powinna produkować automobile. Pierwszy model, Serpollet-Peugeot, był napędzany silnikiem parowym w 1889 roku, ale samochód dopiero odniósł sukces kiedy do peugeot zamontował silnik spalinowy Daimlera. Firma produkowała również motocykle od 1903 roku, a pierwsza ciężarówka Peugeota w roku 1912. Ten rok był także przełomowy otworzono fabrykę w Sochaux która działa do dziś. Najlepszą reklamą dla samochód w tamtych czasach były rajdy i wyścigi samochodowe w których Peugeot odnosił wiele sukcesów. Ciekawym oraz innowacyjnym rozwiązaniem było zamontowanie w Peugeocie silnika który wyposażony był w głowicę z czterema zaworami które przypadały na każdy cylinder. W czasie drugiej wojny światowej fabrykę przejęli naziści oddając ją pod władanie Ferdinanda Porsche. Po wojnie Peugeot wprowadza na rynek wiele marek samochodów, aż do dnia dzisiejszego.

Kontakt

Do naszego warsztatu samochodowego jest bardzo łatwo trafic dlatego, że klienci przyjeżdżją do nas na montaż instalacji gazowej z całej Polski.

Addres

ul. Wiśniowa 8a, Piaseczno

Number Telefonu

+48 509 19 19 29