ul. Wiśniowa 8a Piaseczno biuro.adgaz@gmail.com +48 509 19 19 29

Volkswagen auto gaz, mechanika samochodowa

Jeśli jesteś szczęśliwym nabywca lub nabywczynią samochodu Volkswagen Golfa , Passat, lub innego modelu i szukasz serwisu samochodowego zapraszamy do warsztat samochodowy Piaseczno ul. Wiśniowa 8

Toyota - ciekawostki historia

Ciekawostki technologiczne

Aktywny tempomat ACC w jaki został wyposażony Volkswagen Golf, kontroluje odległość samochodu jadącego z przody dzięki zamontowanemu radarowi w przedniej części samochodu który działa do 200 m. Kierowca ustala sobie odległość przy której tempomat zwalnia samochód. System ten pomaga kierowcy także przy manewrach wyprzedzania. Dzięki temu udoskonaleniu jazda samochodami Volkswagen staje się bezpieczna dla kierowcy, pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego.

Historia marki Volkswagen

Historia marki Volkswagen zaczęła się 17 stycznia 1934 roku tego dnia Ferdinand Porsche zaprezentował projekt legendarnego garbusa rządowi nazistowskiemu. Miał to być samochód który rozwiąże dwa problemy Niemiec. Po pierwsze każdą niemiecką rodzinę będzie stać na samochód , a po drugie rozładuje to tłok panujący w pociągach osobowych w tamtych czasach. Adolf Hitler zażądał taniego samochodu osobowego który miał trafić do produkcji seryjnej jako samochód rodziny niemieckiej dzięki takiemu rozwiązaniu miała być odciążona kolej która w tamtych czasach była bardzo przeciążona. W 1941 roku z fabryki wyjechał pierwszy Volkswagen, w czasie II wojny Światowej fabryka prowadził produkcje dla wojska. Po wojnie fabryka Volkswagena wznowiła produkcję, udoskonalając pierwotną wersję, Volkswagen zjednywał sobie coraz większą rzeszę klientów co wprowadziło ją do grupy największych producentów samochodów W Europie. W latach 70 poprzedniego stulecia to triumf modelu Volkswagen Passat, Volkswagen Golf, Volkswagen Polo oraz inne modele Volkswagenów między innymi sławny Ogórek i jego następca Volkswagen transporter.

 

Warsztat samochodowy Piaseczno

Kontakt

Do naszego warsztatu samochodowego jest bardzo łatwo trafic dlatego, że klienci przyjeżdżją do nas na montaż instalacji gazowej z całej Polski.

Addres

ul. Wiśniowa 8a, Piaseczno

Number Telefonu

+48 509 19 19 29